Maker Atölyeleri

ADANA Robotik ATÖLYESİ

Adana, Robotik ve Kodlama Kursu, Robotik Atölyesi

Adana Robotik Atölyesi Çocukların Robotların işleyiş sistemini ilk öğrenmeye başladığı, mekanik ağırlıklı olarak el becerilerini kazanmaya başladığı Atölyedir. 

ADANA KODLAMA ATÖLYESİ

Adana, Robotik ve Kodlama Kursu, Robotik Atölyesi

Adana Kodlama Atölyesi, Çocukların Scratch  Online Programlama öğrenmelerini sağlayan uygulamaları kullanarak eğlenceli bir şekilde kod yazmaya başladıkları atölyedir.

ADANA 3D Tasarım Atölyesi

3d tasarim atolyesi 01

Adana 3D Tasarım Atölyesi ile Çocuklar hayallerinde oluşturdukları objeleri bilgisayar ortamında çizebilecek ve 3 Boyutlu Yazıcılarla ile hayallerini gerçeğe dönüştürecekler.

Adana Robotik Harikasınız

''Daha önce de Kızımı Robotik kurslarına gönderdim, ama Daha önceki kurslardan bu kadar iyi verim alamamıştık. Kızım kurs günlerini heyecan ile bekliyor. Buradan kendilerine Teşekkür ediyorum''

a
Melisa Korgöz
Anne

Ela'nın Annesi

"Kızım Ela robotik Kursuna başladıktan sonra daha sosyal bir çocuk oldu, derslerine daha iyi çalışıyor ve hayallerini bize anlatıyor, herkese tavsiye ederim"

b2b771e0935c3ef0dc95c174b6c2c6c5 e1633506835516
Melisa Şahin
Anne

Herşey İçin teşekkürler

"Oğlum mete kurstan döndüğünde bize evde kursta yaptıkları projeleri anlatırken o kadar heyacanlı anlatıyor ki, onun robotik kursundan ne kadar keyif aldıgını farketmemek mümkün degil Buradan Adana Robotik kursuna teşekür ediyorum Başarılar dilerim."

baba
Arda Kaya
Baba
a
adana robotik videolar yutube kannali steam projeler
Videoyu oynat

Evde Steam Projeler yapmak çok kolay

Eğlenceli ve ayrıca çok eğitici videolar

Sokağa çıkma yasaklarında bile egitime devam edebilirsiniz

Ayrıca videolarda kullanılan malzemeleri bizden sipariş edebilirsiniz